Květen 2012


Otevři oči

29. května 2012 v 22:00 | Betty |  I write..
Co je nového?
Zase si připadam tak mizerně..
----
Přesvědčila jsem se o svojí naivitě. Proč by se semnou někdo bavil z jinýho důvodu, než protože chodíme nebo sme chodili do stejný třídy a tudíž mě může občas potřebovat..Já hloupá sem si myslela, že to bylo opravdový přátelství..Hloupá.. Opravdu to vypadalo dobře, naši kluci si úžasně rozumí, myslela sem si, že si to je něco víc.. Hloupost! Já sem jen další v řade.
Přeju si přátele. Přeju si nejlepšího přítele jako je Kurt z Glee. Vypadá tak optimisticky. Když se dívám na jeho fotky, tak mám chuť ho obejmout.

Přemýšlím, že to tady trochu změním. Uvidíme..


Life without friends

25. května 2012 v 13:17 | Betty |  Other
Jde to semnou z kopce :O( Hrozně bych si přála začít běhat, ale sama se k tomu nedokopu :O(

NoBody

18. května 2012 v 12:47 | Betty |  I write..
Co je nového?
Pořád stejná naivita..
Glee..
__
Ráno čekám na K. ve škole..Nešla, tak sem psala zprávu, kde je..Žádná odpověď..Jo, přiznávám, měla sem strach, jestli se jí něco nestalo..Vždycky dala vědět, když věděla že nepřijde. Napsala sem teda, jestli je všechno v pohodě..Zase žádná odpověď. Už sem viděla katastrofickej scenář.. Jo,jo, moje blbost... To sem si jen něco namlouvala, že by mi třeba dala vědět, že nepřijde na dvě hodiny před testem..Proč by mi to měla psát, když jela jen domů, spát po noční.. Proč.. To zasáhlo jen mě..Jen já sem si myslela, že sem něco jinýho, než holka, která je dobrá jen na poznámky ze školy. Kdo jinej taky..Seš pořád stejná naivka!
Něco mě popadlo a začala sem koukat na natu na Glee..Úplně od začátku. Bohužel, je to jen seriál, ale takový přátele bych si moc přála.
Dál sem trochu poklidila Favorite pages..Kdo mi tu občas něco napíše, nemusí mít obavy :-)

Nejsmutnější den

8. května 2012 v 19:30 | Betty |  I write..
Co je nového?
Je ze mě obyčejnej smrtelník..
---
Pracujete, nebo studujete? Pokaždý sem řekla: "Obojí" a usmála se..Včera ještě jo..Ale od dneška jsem pohej student bez práce.
Přiznávám, včera ráno se mi do práce fakt nechtělo.. Dopoledne byl blázinec..Ale člověk tak proplouvá a ani nevnímá čas.. Kdybych to mohla prožít znova, tak vnímam každou vteřinu! Prostě konec. Tak rychle sem to ani nečekala. Myslela sem, že dodělam ještě červen a půjdu, že na to budu připravená! Hlavně psychicky! Ale přišlo to tak rychle..Že sem se neudržela a brečela sem tam jak malá.. Nebyla sem sama, kdo brečel.. Asi mě tam mají fakt rádi..Je mi to moc líto a nikdy na tu práci nezapomenu. Mojí první práci. Tam sem přišla jako malej asistentík a oni ze mě udělali někoho, kdo se nebojí práce.
Díky nim sem tu práci milovala. Díky nim sem asi i odmaturovala, když si vzpomenu, jaký byly moje začátky na zdrávce... Díky nim sem se naučila tolik věcí, o kterejch se může někomu jen zdát.. Tolik srandy, ale zároveň tolik smutku, kterej sem si ani neuvědomovala.. Báječnej kolektiv... Patří jim dík!
Nikdy nezapomenu, jak sme se na sebe s K. vždycky smály, když se ostatní starší sestřičky bavily o věcech, který jsou úplně mimo nás.. Nikdy nezapomenu, když sem tam přišla první den a nemohla najít, kam mam jít :D Nikdy nezapomenu, jak sme našli s L. podezdřelou tašku... Nikdy nezapomenu, jak mi každej den chtěli dělat kafe, ale já sem pokaždý řekla, že ho nepiju....Nezapomenu....
Ať tu nemocnici pomlouvaj lidi jak chtěj, a že jich neni málo..Já sem tam nechala kus svýho srdce.

Crack lak :-)

2. května 2012 v 18:26 | Betty |  I write..
Co je nového?
Zamilovala jsem se do praskajících laků..
Hledám novou práci..
____
V Avonu sem viděla praskající lak..Nějak mě nenadchnul..Ale ségra si jeden koupila od Rimmel a napadlo mě ho zkusit. Sem nadšená. Já si moc nehty nelakuju, spíš skoro vůbec. Jedině dřív o prázdninách sem si vždycky nechala dlouhý a pak sem si udělala francouzskou manikůru..To mi šlo, všichni si mysleli, že mam gelový nehty :-D Ale to sem odbočila. Do práce se barevný nehty nehodí, tak je nenosim. Ale teď je tu asi změna. Stejně mě v týhle práci budoucnost nečeká, tak proč je nenosit?
Zkoušeli ste praskající lak? Já sem měla na rukou podklad bílej a nadlak černej. Na nohou mam pro změnu růžovej podklad a nadlak černej... Moc hezký :-) Je to fakt bláznivý. Celá dneštní doba je bláznivá..Nějak mi ty nehtíky připomínají LMFAO.. :-D
Kdo by neznal, tady je obrázek
Nebudu rozebírat, že mi smlouva končí na konci června a že se ke mě doneslo, že už mi jí neprodlouží..To bych se musela rozzuřit!!! Prostě hledám novou práci.. Zatím nic nemám. Vlastně ani moc nepočítám, že najdu, protože kdo stojí o zdravotnické asistenty? :-(