Březen 2012

Pche

22. března 2012 v 16:25 | Betty |  I write..
Co je nového?
Pro dobrotu - na žerbrotu....
Optimističtější než včera..
--------
Já husa hloupá v práci klidně vyměnim služby, když požádají..A pak za to čekam, že se mi to třeba vrátí. Tak to sem se spletla, no... Já sem si asi myslela, že tohle je něco jinýho než svět. Je tak pěknej, ale zároveň tak nespravedlivej až hnusnej. Proč někomu umře jediný dítě a někdo jich má deset a nestará se o ně? Proč někdo drží dietu celej život, ale je tlustej a jinýmu je to fuk a má ideální váhu?
Přemejšlim, že se necham zapsat do registru pro dárce kostní dřeně.. Spolužačka se zapsala a donutila mě začít nad tim přemejšlet..A vlastně si říkam proč ne...
Některej den bych řvala, že je mi dvacet a lidí, o kterých si myslim, že sou kamarádi, bych spočítala na jedný ruce...
Ale některej den, jako dneska, mi to až tak nevadí.. Byla sem v práci a tak sem nabitá energií :-)
Další novinka je, že sem přestala chodit na zumbu.. Chodila sem od září a na poslední hodině sem si připadala, jako že sem tam poprvé. Umim fakt minimum kroků. Nejde mi to...Řekla sem mu, že už nepřijdu. Ráda bych začla chodit na spinning. Ten mě vždycky bavil..Uvidíme..

Myslela..

10. března 2012 v 22:17 | Betty |  I write..
Co je nového?
Zase sem si něco naivně představovala..
(Ne)Možný
----
Co mě to napadlo, ozvat se kamarádce, která byla moje nejlepší asi 11 let...Teď sme každá už úplně někde jinde. Úplně sme se odcizili... Po hoďce povídání mi došlo, že už to ani nemůže bejt jinak.
Nechci odnovovat něco co neni..A vlastně už dlouho na střední nebylo, jen sme si mysleli, že bylo...Časem se člověk prostě změní. I vlivem ostatních. O tom sem se dneska taky mohla přesvědčit..
Ve čtvrtek sme s K. debatovali na téma tetování..Zas mi to začlo vrtat hlavou.....

Je to změna

5. března 2012 v 14:56 | Betty |  I write..
Co je novýho??
Změna zvenku, nutná i uvnitř??
------
Udělala sem to. Vyrazila sem na nákupy a koupila si kabátek na jaro. K němu boty a kabelku, pěkně sladěný..A všechno doplňuje šátek..

Kabát Cropp Town..
A tim to končí, nic dalšího se mi na netu nepodařilo najít, botky jsem teda alespoň vyfotila...


Foto nic převratnýho, to já vim..Ale baleríny jsou fakt super :-)
Celkově z CCC mam už druhý a chodí se v nich parádně :-)
Teď už to záleží jen na mě..

I ♥

3. března 2012 v 20:57 | Betty |  Other
Tenhle obrázek mam opravu ráda, je to už dlouho moje ikona na skype a místo fotky na google+ jí taky mam.. Zdroj neuvádím, protože už jí mam v počítači dlouho, a tenkrát to byl web imeem, ale tam už obrázky nejsou...