Únor 2012

Jaro

26. února 2012 v 14:41 | Betty |  I write..
Co je nového?
Vyhlídla jsem si kabát na jaro..
___
Tak mě napadlo..Kde jsou ty časy, kdy jsme trávli hormady času na icq?..Hraní her a blikání několika konverzací na liště :) Dneska už lidi na icq nechodí, všichni se přesunuli na facebook. Možná to je škoda, mělo to svoje kouzlo.. :)

V pátek jsem měla volný den, tak sme jeli do města..Ségra má před sebou cestu do Anglie, tak potřebovala nepromokavý boty.. Náhodou jsme šli na Takka a líbí se mi tam jarní kabátek..Zkoušela sem víc barev, ale nejhezčí je šedej. Akorát maminka, znalec, mi řekla, že bych k němu pak měla nosit boty s podpatkama, abych nevypadala menčí. Jestli si ho koupim, tak to bude pro mě velkej krok..Fakt velká změna.. Musim si to pořádně rozmyslet..V Plzni se poohlídnu po dalších, bude tam výběr..
Taky sem přemejšlela, že bych se měla konečně rozhodnout, jaký botky na jaro a léto koupit..Teď nemyslim k tomu kabátu, ale prostě kecky..To bude další oříšek..Zatím přesně nevím, co chci.


x

15. února 2012 v 20:52 | Betty |  Other

Jednou..

12. února 2012 v 18:43 | Betty |  I write..
Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš.
Nemocné tělo potřebuje lékaře, nemocná duše přítele.
Kdo hledá přátele bez chyby, zůstane bez přítele.
Přítel - někdo, před kým je možné myslet nahlas.
Dlouho uvažuj, než někoho učiníš přítelem. Pak-li se pro někoho rozhodneš, přijmi jej celým srdcem. Mluv s ním otevřeně jako sám se sebou.

Dospěla sem k názoru, že já sem ten moc náročnej člověk. Ale přece když někoho znam mnoho let.. Pochopte, že nechápu, jak na mě může zapomenout ze dne na den? Jestli to vůbec někdy brala vážně.. Asi ne.

Nevim, jestli to je správně, ale já vidim přátelství skoro stejně jako vztah s klukem. K tomu člověku něco cítim, důvěřuju mu, směju se s nim.. Pak to prostě nemůže zkončit a hned zase pokračovat, dělat jako že se nic nestalo. Já nejsem splachovací. To bude asi ten problém..

A jednou sem byla "zakamaráděná" až po uši. Poznala sem úžasnýho člověka. Ale věděla sem, že my nikdy kamarádi nebudem. Bydlí moc daleko a je tak krásnej a oblíbenej.. A hlavně určitě není zvědavej na pitomou holkou jako sem já. Ach jo, kolik dní sem kvůli tomu probrečela..A neudělam nic :-(
Jo a přeju si říkat lidem do očí co k nic cítim. Až tu nebudou, nebu tu nebudu já, tak bude pozdě. Jednou to dokážu..

Paradise

5. února 2012 v 21:43 | Betty |  Other

Jsem do ní blázen :-*
..A něco se semnou děje..Potkávam HO ve snech.. Teda jen v noci na dnešek. Ale bylo to tak hrozný, že sem se z toho probudila..