Leden 2012

Pořád stejný

31. ledna 2012 v 12:27 | Betty |  I write..
Co je nového?
Kuchyň stojí..
Anatomie napodruhý bez úspěchu-ostuda..
__
Jako správnej zoufalec sedim u chatu a čekam až mi někdo napíše: Ahoj, nehledáš nejlepšího kamaráda? Fakt blbost,co? Dobře vim, že se to nikdy nestane.. Já nejsem ten typ co si sedne vedle nějaký oběti v trolejbusu a jen tak nenápadně: Ahoj nevíš kolik je hodin? Jo budou dvě..Aha, no já sem Betty a co ty? ---> Trapas
Je to začarovanej kruh.. Ale já si myslim že sem úplně normální, tak v čem je chyba??
Větu Pujdeš ven sem slyšela naposledy v devátý třídě, to už je prosim pěkně pomálu pět let nazpátek.. Vlastně nevim na co si stěžuju.. Stejně to je moje chyba.
Neni se čemu divit, moc sem se na tu anatomii nepodívala.. Měla bych se stydět. Hlavně že sem si to napsala do portfolia, že vim, že je to pro mě důležitý :-( Další šance v pondělí..

Leden

2. ledna 2012 v 20:34 | Betty |  I write..
Co je nového?
Kuchyň čeká na montáž v krabicích
Zkouškové období
....
Jednoho dne, když sem měla zrovna volno přijel pán a přivezl hodně krabic. V těch krabicích se nachází naše vysněná kuchyň :-) Teď ji tu máme v krabicích a čekáme na montáž, která bude příští týden..Je tu docela míň prostoru, ale pro tu nádheru to klidně vydržim.
Nastalo zkouškové, to znamená, že mam volno ve škole a chodim tam je na zkoušky a zápočty. Většinu z nich už mam hotovo, chybí mi 3.. A měla bych se občas ukázat v práci, když mam to volno... Uvidíme..
Sem drobet blázen do Sims the Social na Facebooku :-D Kamarádka z práce mě tam pozvala a už hraju a nemůžu se odtrhnout :-D
Jediná věc, která mi chybí jsou přátelé. . Pořád stejnej pocit prázdnoty.Už si na to asi pomalu zvyknu..Kde je chyba?