Říjen 2011

Říjen

23. října 2011 v 14:33 | Betty |  I write..
Co je nového?
Mam vybranej nábytek, ale není na skladě
Zima? Je teprve říjen a já nosim zimní bundu!
Vánoce za rohem
....
V sobotu jsme byli v Praze, tak sem využila situace, a navštívili sme Ikeu :-) Tam to přímo zbožňuju, nejlepší obchod.. Zamolovala sem se do skříněk Forhoja. Když sme přišli do samoobslužného skladu, čekalo na nás překvapení. Skříňky nejsou a nebudou.. To se mi teda vůbec nelíbí. Už sem si k nim koupila doplňky.. Začla sem teda na služby zákazníkům a vystála sem dlouhou frontu..Nic nového sem se nedozvěděla.. Takže doma sem zasedla za počítač a na jakémsi chatu Ikea jsem zjistila, že by je měli objednat. Prý tu budou za 3 týdny a mám se ozvat. To jsem zvědavá.
No nevim v čem budu chodit v zimě, fakt.. To bych si měla ještě koupit novou zimní bundu..Ale přesně nevím, co bych chtěla.. Jestli kabátek a nebo "sportovní" bundu..A těžko mi někdo bude radit.Achjo..S botama a kozačkama je to podobná situace..
Už na mě dýchla výnoční nálada. Docela brzo. Koupila sem si svíčky s vůní jablko a skořice a budu čekat na prosinec :-)
Jinak zařizujeme byt, postel už máme, sedačku taky.. Na přelomu říjen, listopad se chystam na kuchyň! :-)

Ztracená bloudím

11. října 2011 v 17:53 | Betty |  I write..
Co je nového?
Podzimní deprese
Studentský život
Nedostatek přátel
.....
Ve městě je tolik lidí. Asi proto mam častější pocity nedostatku přátel. Nejlepší přítel? Není.. Pod pojmem přátele a kamardádi se nechází tři holky ze střední (z toho dvě mam ve třídě i teď) a dvě simpatické tváře z práce.. Toť vše..
Zbytek míjí mě a nebo já je.. Kde je celejch 19 let chyba?

FOTÍM svatbu

11. října 2011 v 17:42 | Betty |  Other

Nakonec sem se rozhodla sem dát jen jednu fotku ze svatby. Tady si mě stejně nikdo jako talentu nevšimne.. (Talent bez foťáku? Si fakt pitomá)
Ta malá tam byla stejně nejkrásnější :)