Září 2011

Tmavá/Svatba

24. září 2011 v 14:05 | Betty |  I write..
Co je nového?
Změna účesu, pro mě né tak velká, pro moje okolí ano..
Splnění jednoho z životních snů? Představovala sem si to asi jinak..
......
Narodila sem jako blondýna. Tu barvu na sobě miluju. Nosila sem jí celejch 18 let... Někdy míň, někdy víc..Někde sem si přečetla, že se už nenosí blond a melír vůbec ne..Prej přírodní barvy.. Na posledním melíru sem byla před maturákem.. A v březnu přišla velká změna. Nechala sem si tmavej přeliv... Jo, fakt sem to udělala.. Když sem přišla den poté na praxi, tak mě nikdo nepoznal :-D Byla to hrozně velká změna.. Nevim, možná sem se změnila i já..Tak nějak šel čas, a nechala sem svoje vlasy bejt. Už během září sem se rozmejšlela, že budu zase blondýna. Je to nejlepší barva.. Tak sem nechala objednat k mojí kadeřnici... Hm, ale já nikdy neplánuju účes dopředu. Buď to nechám úplně na ní, a nebo řeknu představu podle nálady a něco z toho vznikne.. Tak a včera sem tam byla.. Měla sem vlasy snad nejdelší v životě a už mi to pěkně vadilo.. Jo a tak sme se domluvili, že to půjde dolů. Tak zničený už sem je dlouho neměla. A proč byly takový? Protože se o ně nestaram. Nejhorší je to, že si večer umeju vlasy a jdu spát. Ráno se probudim, a rozčesat to, to je horor :-D
Takže moje milá Petra udělala culík a pěkně to, co vyselo dolů ustříhla :-D Co z toho vzniklo? Znovu tmavej přeliv.. A vlasy nad ramena.. No a? Je mi 19, můžu měnit účesy každej den, nebo ne? Prostě podle nálady :-) Tak to nechám odrůst a pak se uvidí.. Je to prostě podzimní účes :-)

K splněnému snu... Dostali sme nabídku.. Fotit svatbu.. Tak, jednou v pondělí prostě..Malá svatba, nic velkýho, 10 lidí.... Byl to nádhernej den na zámku v hradě ve Velharticích ( jistě že protekčně, když bylo zavřeno )
A já, nevěsta a ženich, a ostatní sme stoupali až úplně nahoru a fotila sem všechno co mě napadlo.. :) Nejkrásnější bylo, že mají maličkou holčičku, ani ne rok :-) Ta byla nejvíc fotogenická, malá nevěsta :-)
Nebylo to přesně podle mých představ..Neměli sme na to celý den a bylo tam více lídí.. Prostě "Postavte se tady a já si to představuju tak".. A stejně z toho vzniklo něco úplně jinýho.. No, co se dá dělat..
Něco sem časem přidám.... Úžasná zkušenost, jen ten pujčenej FujiFilm nebyl to pravé ořechové.... Chce to prostě Nikon :-P A já si ho stejně koupim :-P Jednou...

Druhé kolo

8. září 2011 v 18:50 | Betty |  I write..
Co je nového?
Změna trvalého bydliště.
Změna křestního jména.
........
Kdo vymyslel druhá kola přímacích řízení na školách??? A nebo kdo vymyslel, že se tam přihlásí i dívky z mojí střední školy, které sem už nechtěla dále potkávat? A kdo zařídil, že se tam dostanou????
Na začátku se nás tam dostalo z naší zdrávky 6... To sme ještě nevěděli, že budou dvě třídy.. Prostě nás nějak rozdělí.. Já, dvě kamarádky a tři další bejvalý spolužačky.. Aha, já mam vžycky smůlu, dvě kamarádky a jedna bejvalá spolužačka v jedný třídě a já a zbytek ve druhý....To snad ne... No neváhala sem, a nechala sem se přeřadit! Teď sem teda v Áčku s holkama, naštěstí...Pohoda...
Ale včera bylo to druhý kolo a co se nestalo? Další dvě ze střední ještě přijdou. Doufam že je taky napadne se přeřadit k nám a zkazit mi příští 3 roky.. Jedna z práce se taky dostala..Tu tam chci, to je jedna z těch, který mam v práci fakt ráda. Tak by to bylo super.