Srpen 2011

FOTÍM makro

25. srpna 2011 v 18:19 | Betty |  Other
Ani nepotřeboval upravit :-) Je z plzeňský Zoo :-)
Přiznám se, je to moje první makro :-D Mě se líbí :)

Splněnej sen

22. srpna 2011 v 18:47 | Betty |  I write..
Na střední škole jsem si vysnila, že se chci jednou svézt v sanitce s rychlou - SE ZAPNUTÝMA MAJÁKAMA!! A dneska se na mě usmálo štěstííí :-) Svezla sem se :-) Pokaždý, když ty chlapci pustili houkačku, tak mě mrazilo v zádech a musela sem se tomu smát :-)
Naštěstí to bylo pracovně, nic se mi nestalo..
A vtipná situace: Když před sanitkou jede auto pomalu, sanitka na ně houkne, aby to auto ujelo na stranu, že jo... A před náma jelo auto, bylo to Porsche, a my sme na něj houkli, ale místo toho, aby uhnul, tak na to šlápnul :-D Tak se sanitka chvíli honila s Porsche :-D A pak ujel na stranu :-D No řidič se moch potrhat a já taky :-D
Mam z práce dva hodně silný emoční (nebo emotivní?) zážitky..A to je porod, a právě dnes jízda rychlou.. Nepopsatelnej pocit :-) Více takových dnů :-)

Holding me down

15. srpna 2011 v 15:06 | Betty |  Other
Zamilovala sem se :-) Musim si jí pouštět pořád dokola..Nejkrásnější je začátek, ten mě uchvátil.
Mam za sebou HODNĚ ZVLÁŠTNÍ SOBOTU..
Nejdřív sem byla štěstím bez sebe, když sem ho viděla..Bylo to tak nádherný, moc mu to slušelo.. A zároveň tak smutný...Proč mi to připadá tak moc smutný, já se na něj dívam jinýma očina.. Nikoho takový sem nepotkala.. Je prostě jinej než všichni ostatní. Je to hrozně zvláštní pocit. Tak moc bych si přála s nim víc mluvit. Aby mi všechno řek. Jeho pocity, nározy.. Hádat se, že já to vidim jinak, smát se, poslouchat jeho zážitky, minulost, plány do budoucna...
Moje diagnoza je jasná. Už rok se trápim. SEM ZAKAMARÁDĚNÁ AŽ PO UŠI
Abych to uvedla na pravou míru, muj miláček má bratránka, a ten je tak..úžasnej (vlastně neexistuje slovo, který by ho vystihovalo)...! Ke všemu fotí a maluje a miluje módu..A je homosexuál (ale to je jiná kapitola).. PROSTĚ SEM DO NĚJ FAKT BLÁZEN..Ale jinak.. Já to neumim vysvětlit.. Když sem ho loni víc poznala, probrečela sem tejden, protože sem věděla, že ho uvidim až za půl roku minimálně. Chodí na vejšku v Brně, má tam byt.
Kdyby to bylo tak lehký..Achjo už zase řvu.. :-( Nikdo mi nemůže pomoct.
A někdo mi tu sobotu celou totálně zkazil! Když sme chtěli jet domů, nestartovalo nám auto. Ten muj zavolal svýho bráchu (zachovej klid, zachovej klid) a ten přijel i se svojí kočičkou, kterou ze srdce nenávidim, která mě psychicky šikanovala ve druháku. Dál už je zbytečný vyprávět. Počítala sem každou vteřinu a přála sem si, ať už je konec! Ani sem se na ní nepodívala na mrchu jednu! Jen když přijeli, ona se na mě sladce usmála a řekla Ahoj, já sem se sladce usmála a dívala sem se na druhou stranu :-D (zachovej klid, zachovej klid) Grrrrrrrrr..
Ta písnička mě uklidňuje...

S kym vlastně pracuju

11. srpna 2011 v 20:25 | Betty |  I write..
Tak nevim, jestli sem divná nebo co..V práci na našem oddělení je prostě holek mého věku málo (nepočítam o prázdninách, kdy je celá nemocnice plná brigádnic) .. No nedávno odešla jedna, a teď už mi zbyly jen "dvě" spřísněné duše.. Ten odchod sem si moc neudědomovala, ale ted mi to dochází.. Když s někym pracuju, tak to automaticky neznamená, že budeme kamarádky.. Jako povídáme si, ale já nevim prostě... Že vlastně nevim, jestli by se semnou bavily kdyby sem je potkala někde jinde než v práci? Jednu (kůli ní mi to celý začl vrtat v hlavě) mam fakt ráda, tak sem si na ní zvykla, nějak sme si našli k sobě cestu... Ale co když se semnou baví "jen v práci" a když se pozdravíme při odchodu domů tak si říká ,,No konečně" .....? A u ní bych si zrovna přála aby to bylo i mimo práci.. Když náhodou jednou říkala, že přemejšlí že odejde, málem sem měla infarkt ...
A den je hned jinej, když tam člověk pracuje s člověkem, kterej je mu sympatickeja třeba si s nim má i co říct..
To mi připadá hrozně smutný a je to bezmoc. Nevim co.. A nebo si to zase jen moc beru...?

Tonight

7. srpna 2011 v 19:14 | Betty |  Other
Bože, on je tak...... :D
Na to neexistuje slovo :D
Koho mi ta písnička připomíná..?!.. :) :(

Malý problém

6. srpna 2011 v 20:19 | Betty |  I write..
Je tu malý problém.. Momentálně nejsem u žádnýho praktickýho lékaře a diagnostikuju si angínu..Tudíž mi nemá kdo napsat antibiotika :-D Nejspíš skončim u Bioparoxu..Fujjj!
Fakt přísahám, že příští tejden se už půjdu k tý "dospělácký" doktorce zapsat..Doufam, že bere nový pacienty, vybírala sem jí dlouho. Já nepůjdu jen tak k někomu... :-D
Co teď? Hurá do postele, zítřejší volno budu trávit pod peřinou s citronem a inhalací.. :-)

4s

4. srpna 2011 v 22:01 | Betty |  Other

Co dál..

2. srpna 2011 v 18:05 | Betty |  I write..
Tak nějak už se na jednu stranu hrozně těšim, až vypadnu a odstěhujeme se..Na druhou stranu se mi bude určitě stejskat.. Ale už je to fakt únavný..S jednou ségrou si opravdu poslední dobou moc nerozumíme..
Je toho moc, už podáváme žádost o připojení elektriky. Koupelna se světlem vypadá fakt hrozně, po tmě je to lepší :D A na záchod sem se rači ani se světlem nekoukala :D Zejtra si pojedem koupit zdravotní marace.. Už se to snad blíží :)
Už vážně přemejšlim o tetování. Mam 2 nápady, kdo ví, třeba realizuju oba dva... :) Uvidíme, teď se budu poptávat známejch, který tetování mají,... :)
Trávim hodiny na stránkach http://www.checkoutmyink.com a kocham se :)
Včera sem se dozvěděla, že druhá brigádnice od nás z práce má jednu fakt ošklivou nemoc..Nemam tu slečnu ráda, ale tohle mě dostalo. V životě není na co čekat..
Už 19 let čekam (bože, to je hrozně dlouhá doba), až si změnim křestní jméno. Teď sem se rozmejšlela dost, poslední rok.. S trvalým bydlištěm půjde i jméno a hotovo. Konečně to budu já.