Červenec 2011

Znovu

30. července 2011 v 14:19 | Betty |  I write..
Včera sem vrátila do knihovny knížku Díky za vzpomínky od Cecelie Ahern.. Myslela sem, že budu platit pokutu, za vrácení knihy pozdě. Taky že sem ještě nebyla na konci! Žádná pokuta mě nečekala. Fakt divný, myslela sem, že sem jí měla vrátit někdy okolo 20. července.... No to nevadí.. Stejně sem neměla čas na čtení, musela sem se k tomu nějak nutit,.
Tak k večeru sem znovu začla číst PS: Miluji Tě od Cecelie Ahern... Nejkrásnější knížka. Hned na první stránce sem se neubránila slzám.
Kde sou ty časy, kdy sem měla knížku přeštěnou za pár dní a hned sem šla na další díl.. To sou tak dva roky zpátky? Když se četlo Stmívání..
Co právě čtete?

Big girls don´t cry

27. července 2011 v 20:58 | Betty |  Other
Vyvolává ve mě fakt zvláštní pocity..Pocity z minulosti..
Kéž by byl název pravda...
:)

Tak..

27. července 2011 v 20:45 | Betty |  I write..
Už druhý den mě bolí hlava...A nevím proč..Začne to v práci, dnes dýl než včera... Táta řek, že je to kvůli jídlu, že málo jím. ( Jo? V práci sem měla za 12 hodin: Dva kousky nějaký buchty, rohlík a broskev.. ) Ale mě bolí zuby od těch pitomejch gumiček. Omezuje mě, chodit před každým jídlem na záchod si je sundavat a po jídle zase nandavat. Když člověk sedí u stolu a někdo řekne, dej si..Jen zakroutit hlavou a usmát se..V duchu si říkat, Jojo kdyby sem mohla!
Připadam si jako debil, fakt. Už počítam dny, kdy k němu půjdu. Jenže oni mi řekne, že je mam nosit dát. Komu to taky vadí, že jo?
Tak zejtra je to tady... Nebudu nic vysvětlovat.. Už dneska sem měla hroznej strach v práci, že na to nějak přijdou a budou mi přát. Hrozný... Ale když sem jela na výjezd, tak sem přemejšlela, že vlastně nevim, proč to všechno začalo a kde se to ve mě vzalo. Už to pár let trvá a vlastně nevim proč.
Mam to vymyšlený. Letos upeču Sachr...Nebudet tak super jako v cukrárně, ale dam si záležet. Tady se stejně ke kafi sní všechno sladký. To by musel bejt fakt velkej humus, aby to nikdo nechtěl. Amater nejsem, nějaký to snad bude.. :) Hmmm... Před dvěma lety byl čokoládovej dort s višněma a šlehačkou..Loni byl "míša dort" s perličkama... :-) To je asi jedinej muj opravdovej koníček, když nepočítam ten, co bych si přála ( kdybych měla ten foťák zatracenej ) ..A práci samozřejmě :-D ( To ani nevim, kam to zařadit )

Grenade

23. července 2011 v 22:23 | Betty |  Other
..Pomalu na mě přichází deprese, narozeniny se blíží...

Just The Way You Are

20. července 2011 v 19:20 | Betty |  Other
Nemůžu najít kabel od svojí MP3 :-(
*
Já se těším na zítram, protože mááááááám vooooolno :-D
Já se těším na pátek, protože budeme "slavit" moje a kamarádky na narozeniny.. Těšim se hlavně proto, že přijedou holky moje 3 :-)
Jen doufám, že mi nebude špatně jako minule :-( :-D
A těším se i na sobotu, protože se konečně po 14ti dnech vrací malá z tábora :-)

Náhoda

17. července 2011 v 20:55 | Betty |  I write..
Včera sem náhodou koukala na aukro a jen tak sem přihodila na jednu pěknou kabelku. A co..Říkala sem si že stejně pár minut před koncem někdo mojí cenu překoná..A? Přišel mi email, že moje cena je nejvyšší a že mi gratulujou k zakoupenému zboží :-)
Přídávám fotku :)

Nijak světová není, ale ta moje černá současná už potřebuje zoufale vystřídat :-) Jen se musim modlit aby přišla v pořádku. Je to Česká republika, tak by neměly být potíže..
Jinak zítra a pozítří mě zase čeká zapojení do pracovního procesu..

Tak mě napadlo..

13. července 2011 v 22:15 | Betty |  I write..
Napadla mě taková věc. Dřív by to mohlo být jako řetěžovka či něco takového, ale to tu nechci. Prostě bych se o vás chtěla dozvědět trochu víc. Takže sem napíšu takovej seznam a mojí odpoveď vedle..A vy ( ať už moje oblíbmé blogy tak i ostatní. kdo čtou moje články) mi napiště odpovědi do komentářů...
Třeba už o někom z vás tu odpoveď vím, ale o dalším zase ne.. :) Tak prosím o vyplnění..Kdyby se zdála nějaká otázka příliš osobní, tak vynechat..

1. Kraj ve kterém bydlíš? / Já: Západočeský
2. Jaká škola nebo práce? / Já: Dodělaná zdrávka, při tom brigáda v nemocnici, chystám se na VOŠ
3. Přítel? A jak dlouhý vztah? / Já: Ano, čtyři roky
4. Oblíbené jídlo? / Já: Pizza a popcorn :D
5. Oblíbený film? / Já: Hříšný tanec
6. Oblíbená kniha? / Já: Ps miluji Tě
7. Věk? / Já: 19
8. Oblíbená nebo zamilovaná písnička? / Já: Nemám
9. Gelové nehty? / Já: Ne, ale obdivuju je
10. Poslední film v kině? / Já: Lidice
11. Tetování? Jaké a kde? / Já: Nemám, ale přemýšlím o tom

Měla sem tolik nápadů, ale teď mě už víc nenapadá :-( Možná to bude mít pokračování..
:) Těším se na komentáře

Pink - Dear Mr President

13. července 2011 v 13:45 | Betty |  Other
Včera sem si na ní nějak vzpomněla, kdy sem jela domů..

Jogurty a nic jinýho

12. července 2011 v 22:43 | Betty |  I write..
První šok byl, když mi zazvonil budík. Proč zvoní? Proč vstávam tak brzo, když mam volno? Joo, už si vzpomínam..Mam kontrolu na ortodoncii (kdyby někdo nevěděl tak jde o zubaře, co dělá rovnátka).. Za hodinu už sedim v čekárně a když skoro už usínam, zavolá mě sestřička dovnitř. Říkam si, to bude klasika, nový gumičky a ten oblouk nebo jak sem to jmenuje a domů. Jo to teda jo..Sem pěkně blbá. "Aha, tenhle oblouk tam nedáme, bude tam lepší oblouk, který se jmenuje Australie" ....
Z toho moc moudrá nejsem, ale nic neříkam. "Sestřičko, podejte mi zrcátko, ukážeme slečně jak si bude dávat gumičky" říká doktor
Cožeeee????
Šup a už to je, to zvládneš, tak nashledanou, uvidíme se za měsíc!
Cožeee? KOLIK hodin denně je tam musim mít?
24 hodin! Nesundavat, jen na jídlo..
(už rači nic neříkam, asi sem zapomněla říct i nashledanou)
Já mam takle potíže s žaludkem, (nejspíš žaludeční vředy, ale bojim se jít na gastroskopii) a teď ještě tohle.. Už se vidim, jak si před každým jídlem sundavam gumičky pitomý! V práci ještě! ("Sestřičko, vy máte něco v puse, co to je?? ")
Protože s nima nejde pomálu ani otevřít pusa, protože ty blbý gumičky drží..
Jo fakt, nekecam, v 19ti rovnátka... Ale spíš sem myslela že řekne, že už se bude sundavat, nebo něco pozitivního..Ale tohle ne... Takže s gumičkama mě bolí zuby..Takže dneska sem jela za M. (nebudu říkat teď nejlepší kamarádka), šli sme do mojí oblíbený pizzerky, a já sem prosím měla pomerančovej džus! A proč? Protože bych tu pizzu asi neukousla.. :-( Tak přístě si dám..
Budu odpočítávat dny.. Další kontrola je 9.8. a pak mam doufam pokoj!
Uvítám reakce od nositelek rovnátek na pevno :-(

14 dní

11. července 2011 v 21:38 | Betty |  I write..
Včera sme odvezli malou ségru na tábor. Je to její první tábor..Já sama sem byla na táboře jako maličká docela ztracená a to trval jen 7 dní..Ona tam bude 14 dní..Návštěvy samozdřejmě zakázané..Všude studená voda..Příroda..Elektřina jen na vaření a víc nic..
Sem na to opravdu zvědavá. Je pryč teprve druhej den a už mi dost chybí. Pořád zapomínam, že je pryč.
Jéje a no až budu mít jednou děti svoje, tak to bude ještě horší, co?
Á..Už konečně dorazily hodinky! Ty, jak sem objednala pro (nebudu říkat teď nejlepší) kamarádku k narozeninám.. Sou nádherný. Nešetřit na byt taky si jedny koupim.. Až přijde vejplata, počítam že si možná jedny objednam (jen ty levný, né pálka jako tyhle) z aukra.... Jéje doufam, že se jí budou líbit stejně jako mě :-)
Nakonec ale neměli ty tmavě růžový, tak sou světle růžový..Ale stejně dou nádherný..

Návštěvuji

9. července 2011 v 22:25 | Betty |  I write..
Jen bych chtěla objasnit to, jak vnímám zde spřátelené blogy. Je to jen formalita..Mám na gmailu v úkolech celkem 11 blogů, které pravidelně prohlížím a čtu. Nezáleží na tom, jestli tam píšu komentáře, nebo jestli autoři těch blogů navštěvují ten můj. Někdo o tom třeba ani neví. A co?
Jistě, do seznamu patří i blogy, které tu mám jako spřátelené..Ale opravdu na tom nic není.
Když odeču od 11ti blogů v seznamu 5 Oblíbených blogů pořád tu je ještě větší část ostatních.
Např. je tu jeden blog o focení, majitelka nemá ani ponětí, že její blog navštěvuji, protože komentářů obdivujících fotky tam má u každého článku desítky. A proč bych se nemohla podívat? Už sem jich pár ze seznamu smazala, třeba sem myslela, že budou zajímavé, ale pak mi tak nepřišly..
Rozhodně ten seznam nechci zveřejňovat, protože stránka, která tam je dnes, tam už zítra být nemusí..A těžko říct důvod...
A jak tu máme prázdniny tak si musím vzpomenout na minulý rok a zase mě to táhne k němu na návštěvu..Prostě je to změna vést s někým inteligentní rozhovor, navíc když on vás poslouchá..A hlavně..Má to, co chci.... Nikon ♥ Jistě, že tam nepojedu jen kůli foťáku..Jen maličko :-D

Kdo zaváhá..

8. července 2011 v 15:29 | Betty |  I write..
Tak, a ten foťák na aukru mi utek. To znamená, že zase nic. Už sem vymyslela náhradní řešení. Počkam na vejplatu a pak se uvidí...Hm, čeká mě vlastně ještě zaplatit školný a pak připojení elektřiny.. Což je paráda, protože nevim, kolik to bude.
Tady byla v noci hrozná bouřka, ale vůbec to tak teď nevypadá. Teď je nádherně. Budu se muset hodně přemáhat, ale vezmu Cosmopolitan a půjdu si ho číst ven..Co jinýho taky dělat?Co dělat tady...Moment, vlastně ještě nejdřív něco upeču..Včera sem si opsala v práci úžasnej recept.
( Ach jo, zase kalorie... :-/ :-D )
Mohla bych psát další článěk, spojenej s těšením se na stěhování, ale zároveň s obavama..
Nejlepší je bejt pořád v práci a nemyslet na nic..Jo, taky že jdu..Zejtra.. :-/

Je to jen sen?

6. července 2011 v 20:19 | Betty |  I write..
Každej den, když jedu do práce(a z práce) se dívam na slunečnice. Vlastně na slunečnicový pole, který roste vedle silnice. A proč pořád musim myslet na to, jak bych je vyfotila? :( Už sem fakt nemocná. Založila sem si sešit, kam si kreslim nápady na fotky. Ale proč?
Ta nejduležitější věc mi chybí.. "Tak foť s mobilem,ne?" Ani náhodou. Marná snaha. Nikdy to nebude takový jako to bejvalo. Můžu o něm snít dál..
A zbytečně ten Photo Shop instalovat nebudu..Proč taky? Nemůžu mít půlku toho snu. Chci celej!
On má NIKON D40X..S ničim se mi nefotilo líp..(Plánuju k němu návštěvu..On o tom ještě neví..A doufam že to nebude jako posledně) Kam se hrabe Fuji Film..!
Možná jednou...(Ale já už nechci čekat!)
Kdyby to bylo tak jednoduchý.. Ale ono je to složitý.. Zařizovat byt a zároveň kupovat kvalitní foťák? Nemožný. Milionář nejsem...Škoda..
Proč nemam bohatou babičku? Proč vlastně nemam už žádnou? :(
Sni dál

Beyonce - Irreplaceable

5. července 2011 v 19:39 | Betty |  Other
Mam úžasnej nápad na fotku..Akorát k ní potřebuju Porsche..Moment, nedřív potřebuju foťák :-(

Už nikdy..

3. července 2011 v 18:59 | Betty |  I write..
Už nikdy nebudu pít..Dobře, tuhle větu už znam.. Jo,v 19-ti letech už nejsem žádnej puberťák, ale tohle se mi nikdy nestalo. Byla sem na tom špatně..Ale nikdy mi bylo tak špatně, jako dneska ráno. Hm, protože nikdy sem nezkoušela tak šílený kombinace jako včera. Achjo :-D
Už sem vyšla ze cviku a pomalu se do něj asi vracim.No uvidíme.
Alkohol je metla lidstva.. Nejspíš věčina z vás ví, o čem mluvim.. :)
Přidejte svoje zážitky :-D Ať v tom nejsem sama :-D

Silikonové hodinky

1. července 2011 v 20:19 | Betty |  I write..
Kdo z vás je má?
Právě jsem je objednala přez internet kamarádce(nebudu říkat teď nejlepší) k narozeninám. Cena se mi až tak přiznivá nezná, ale mohlo by to být horší. Ona mi za to stojí. Jsou nádherné, mě osobně by se moc líbily. Doufám, že se budou líbit jí. Snad je obchod kvalitní, jak to tam píšou..
Původně sem je chtěla objednat z Aukra, ale co když by přišel nekvalitní výrobek? Snad za ty 400Kč vydrží..A hlavně se pak můžou reklamovat, kdyby se něco stalo. ÁÁÁÁÁ jsou nádherné.
Přidávám obrázek :-)
Jdu spát, zítra hurá do práce.. Dobrou :-)