Červen 2011

Prázdniny

30. června 2011 v 19:29 | Betty |  I write..
Zítra je první den prázdnin. Dnes děti dostaly vysvědčení.. To víte všichni..Kdo dostal vysvědčení?Já už dávno, už to je dávno měsíc. Takže bych málem zapomněla že zejtra je první červenec... Jak člověk chodí do práce, tak nemá pojem o ničem. A to mam štěstí, že jdu ještě v září do školy. Nastoupit na plnej úvazek by mě asi zabilo :-( :D
Teď ty prázdniny nejsou co bejvaly. My sme jeli na tábor a spali sme ve stanu a jezdili na výlety po hradech a zámcích. A co dělají děti dneska? Sedí u počítače :-(

Ahoj, tady student voš :-)

29. června 2011 v 20:13 | Betty |  I write..
Já sem to dokázala :-)
Nevim, jak je to možný, ale mam to :-)
Co víc říct..Mam radost :-)
Zítra do práce...Zase... :-(

Problémy

27. června 2011 v 9:09 | Betty |  I write..
Problém číslo jedna: Nevzali mě na univerzitu.. Nepřehánim, když říkam, že mě to hodně hodně vzalo. Ale co se dá dělat? Zatim vim jen o jednom člověku z naší třídy ze čtvrťáku, kterýho vzali. A že se nám tam hlásilo hodně, kromě dvou snad všichni. To mě trochu uklidňuje. Ten jeden člověk je shodou okolností moje ( nebudu říkat teď nejlepší ) kamarádka.. :-) Moc jí to přeju.. Jí jo.. :-)
Problém číslo dva: Zejtra sou přímačky na Voš.. A jestli mě nevezmou ( tak skočim z okna ) ,tak mi už moc možností nezbejvá.. A jít do práce rozhodně nechci. Baví mě ta práce, moc mě to baví, ale sem brigádník a to mi stačí. Mam plat, o kterým se mi ve snu nezdálo a nic víc nechci. Jen aby mě vzali na tu Vošku,.. Když nic jinýho :-(
Problém číslo tři: Představ si situaci. S přítelem chodíš čtyři roky, máte perfektní vztah. Ale náhodou si ho seznámila s jednou "známou", kterou už znáš hroozně dávno. A co se nestalo, nějak se BEZE MNĚ začli kamarádit. Jo, to znamená, že teď si píšou na Facebooku a každej status si komentujou. No vůbec, mě vytočilo už to, že se dali do přátel. Je mladčí než já, docela hezká, mam jí ráda, ale tohle je moc. Jo, žárlim, a fakt dost mě to sere. Když vim, že on by se jí jako přítel líbil, protože zoufale hledá kluka. A co můžu já udělat? Nic,... Když sem mu to řekla, dostala sem odpověď, že si dělam zbytečně starosti...Fakt dobrý..
Problém číslo čtyři: Chci fotit....Já chci mooooc fotit..Ale jak? Mobilem? Fakt vtipný.. Foťák je pryč :-(
Názory?

Zdroj obrázku

Set fire to the rain

23. června 2011 v 19:59 | Betty |  Other
Zvláštní den, až teď sem se dozvěděla ( když sem zapla internet ) že moje TENKRÁT nejlepší kamarádka má svátek. Jo, tak napsala sem jí na Facebook přání na zeď: Všechno nejlepší k svátku.. Jen tak..Obvykle přidávam smajlíka..Ale teď nějak nemam náladu.
Nějak nemam náladu na nic..Do toho všeho řešit byt a pořád všechno dokola
( zrovna vybíráme postel Ikea :) ) Nic pozitivního mě nenapadá..Zejtra do práce..
..Chce to vanu s horkou vodou..

Přímačky a chleba s paštikou

21. června 2011 v 21:00 | Betty |  I write..
Ahoj :-) Nevim, jestli má vůbec cenu se zmiňovat o přímačkách..Včera sem věděla že nemam šanci na vysněnej obor, ale dneska pochybuju jestli mam šanci i na ty ostatní. Přípravnej kurz za 3 litry mi nejspíš k ničemu nebyl. Některý otázky sem viděla poprvé v životě. Nejdřív sem si zaškrtala ty co sem uměla a pak sem se vrhla na zbytek. Tak mi nezbejvá nic jinýho než doufat :-(
A pak sem šla do našeho novýho bytu, táta s miláčkem začli s rekonstrukcí.. Jen jak sem přišla už sem slyšela: ,,Prosimtě, namaž nám ten chleba, paštika je tam" :D Dobře, já to nejim, ale namazala sem to. Takže moje dneštní pozice byla Svačinářka :-D
V neděli máme v plánu pokračovat v rekonstrukci, ale beze mně. Jdu do práce :-/

Rolling In The Deep

20. června 2011 v 20:09 | Betty |  Other
Prostě musim, fakt jí miluju. Co taky psát pro tři lidi za celej den... =(
..zejtra přímačky..

Týden

19. června 2011 v 21:52 | Betty |  I write..
Zítra bude ten den, kdy dostanu maturitní vysvědčení :D Sem opravdu zvědavá, protože nevim ani všechny známky. Ale mělo by to být OK :-) Plán na tento týden je zajímavý. V úterý přijímačky na univerzitu a pak kino a úklid v novém bytě. A zbytek týdne? Nemám ponětí :-) Akorát v pátek jdu do práce :-) Dneska bylo hrozný počasí, chvilku prší a pak zase svítí sluníčko.. Ale mě byla stejně zima :-) Co vy? :-)

Love You Till The End

18. června 2011 v 14:13 | Betty |  Other
Tohle nejsou vzpomínky! Tohle je přítomnost. Neexistuje nic jinýho než přítomnost a budoucnost.
Nedívej se za sebe.
Hm......A asi bych se měla jít učit na přímačky.
Z filmu Ps. I love you.. Ten film miluju. Je to nejsmutnější film, jakej sem kdy viděla.
Knížka je taky skvělá. Snad ještě lepší.. :-) Četl někdo? :-)

Ne

18. června 2011 v 13:42 | Betty |  I write..
Já udělam nejlíp když to nebudu řešit. Stejně nic nezměnim. Jen včera sem přemejšlela nad jednou věcí... Jeslit dřív sem to byla já a nebo jestli sem to já teď.. Stejně nemam na vybranou, jako sem neměla nikdy.
A fotila bych až bych brečela..Ale stejně prší a foťák je pryč :-(
Nechci vzpomínat..
:-(

Ani jeden pohled

17. června 2011 v 22:19 | Betty |  I write..
Znovu jsem ho "viděla".Tentokrát delší dobu než v úterý. Dnes to bylo o to horší, že sem si ho mohla pěkně prohlídnout, když přišel. Byl asi 4 metry odemně a neviděl mě.. V úterý na to nebyl čas a nemohla sem tomu uvěřit. Jeden dlouhej pohled a pak už nic. Vypadá pořád po letech stejně. Asi se ničemu nedivim.. Nejspíš bych to udělala znova. Jenže teď už vim okolnosti!Ani jsem ho nepozdravila. Proč taky? Třeba kluk zdraví první,ne? Jedinou věc jsem postřehla a to byly boty Fallen. Dřív sme nosili vysněné Vans ( moje milované )
Dvě hodiny v restauraci jsem se musela hodně soustředit, abych se na něj ani jednou nepovídala. (U jednoho stolu, s větší společností) Ani jednou sme se nedívali do očí. Musím říct, že sem myslela že to bude těžký, ale nebylo. Nevím, jestli se dával on. Já teda ne!
( Nejhorší bylo si objednat :-/ Už nikdo mě v tý restauraci neuvidí )
Nebudu popisovat celou tu zamotanou situaci a proč a kdy a kde...Bude to pět let..( Už tolik? )Je to složitý i na mě. A nikdo vlastně neví celou pravdu. Jen já... Dneska mam toho "druhýho" a jsem šťastná.

Zatmění

15. června 2011 v 16:59 | Betty |  I write..
To by byla romantika, koukat ve dvou na zatmění měsíce..A ještě pro mě (blázen do Twilight)..
No a co budu dělat? Pujdu brzo spát, protože ráno vstávam ve 4:40 a jedu do práce.
Po raním bláznění už sem se trochu uklidnila. Nic jinýho mi ani nezbejvá. Stejně s tim nic neudělam. Hodně mi pomohla jedna kamarádka. Už se bojim říct "teď nejlepší kamarádka" protože během posledních třech let sem to řekla dvakrát a dvakrát toho lituju.
Včerejší dámská jízda dopadla skvěle. Docela se divim, že mi nebylo špatně :-D
Jak se máte? :-)

Jedna věc se včera neměla stát

15. června 2011 v 9:49 | Betty |  Other
Chci vymazat svoji minulost :(


Co??

14. června 2011 v 9:49 | Betty |  I write..
Dneska máme mít s holkama dámskou jízdu. Tak sem se těšila. To sem si mohla myslet že se to nějak pokazí. Měl nás pak domů vzít muj budoucí "švagr", no ségry mladej prostě. Jo pořád říkal, mě to nevadí, to bude v pohodě. A dneska ráno, když už máme s holkama vše domluvené mi napíše smsku, že to bude dělat 400 a že si máme každá připravit peníze. ??????? To nechápu ????????
To si můžem rovnou zavolat taxíka,ne? Teda budoucí rodina a tohle, to sem nečekala.
To příště až mě poveze moje máma tak taky bude chtít peníze za benzín? Váš názor?


Pracovní proces

12. června 2011 v 20:09 | Betty |  I write..
Zdravím :-) Mám za sebou zase jeden pracovní víkend. Těšila sem se, šla sem tam po dlouhé době.
Nemůžu si stěžovat. Další směnu mám ve čtvrtek. Co bych taky seděla doma s maturitou,ne? =D Vlastně doufam že jí mam :-)
Co je nového? Konečně sem se rozhodla, že opravdu chci "spřátelené blogy". Ha ha, tak sem na to zvědavá.
A ještě něco..Vůbec mi nevadí že mam mizernou návštěvnost =/ =D Ahoj! =D

FOTÍM duhu

10. června 2011 v 14:20 | Betty |  Other


:-)

Brusle a Photo shop

9. června 2011 v 19:10 | Betty |  I write..
Je to neuvěřitelný, ale já jsem byla bruslit :-D To už ani nepamatuju, kdy já naposledy jela na bruslích :-D Jeli jsme odhadem asi jeden kilometr, nebo dva..Nevim přesně kolik, ale docela dobrý :-D Už jsem myslela, že to snad ani neumim :-) A to jsem se jako dítě neco najezdila, tak to asi člověk nezapomene :-) Jako třeba jezdit na kole :-)

Konečně jsem si nainstalovala do notebooku Photo shop a jdu něco málo tvořit, abych se s nim naučila konečně pracovat. Neříkam, že Photo studio neni fajn, ale třeba najdu nové a lepší funkce. Uvidíme.. V čem tvoříte vy? :)

Florence and the Machine

8. června 2011 v 10:29 | Betty |  Other

Pokus o nový dess? No uvidíme, jak dlouho vydrží :)

Prosím odpověď

7. června 2011 v 19:40 | Betty |  I write..
Já tu gerberu v záhlaví miluju, ale chce to změnu. http://emo-hannah.blog.cz/
Jinak mam dotaz.. Budu vděčná za odpoveď.
Napíšu komentář na jinej blog, ale neukáže se u mě obrázek, co mam uloženej, aby se ukazoval u komentářů.
Proč? I když sem přihlášená. To musim mít někde zobrazenej ten profil?
Asi sem fakt hloupá, ale tohle tu dřív nebylo :D

FOTÍM Anglii

7. června 2011 v 11:20 | Betty |  Other
Nejdřív by mě zajímalo, proč to vůbec píšu, když nikoho nezajímají dlouhý články. A tim nikoho myslim 24 lidí který včera klikli na muj blog? Co bych taky chtěla, že jo? Já si přece nemůžu myslet že když sem tu byla před dvouma rokama, že hned budu mít stejně úžasnou návštěvnost. Tim že nemam žádný spřátelený blogy nemůžu ani počítat, že sem někdo přijde,ne? Já vlastně ani nevim, co bych chtěla.. Proč tohle všechno píšu?Proto, že nemam nikoho s kym bych si momentálně povídala?..Já nemůžu za to, že bydlim v takový pr.., kde se nedá ani s kymkoliv jít ven. Když byla škola, tak sem musela každej den mluvit s lidma. S holkama, který mam fakt ráda. Dobře.. nás ve tříde bylo holek 18, minimálně půlku už nepotřebuju do konce života vidět, ale minimálně 3 mam fakt ráda. Tak mě napadá, jestli s nima ukončim veškerý kontakty, jako sem to udělala po základce. Proč nechodim na srazy? Já ani sama nevim.. A proč nefotim, když sem v tom byla dobrá? Proč neupravuju fotky? Dit už s tim programem ani neumim pracovat.. "Zkus to znova..Tak foť, určitě zase začneš, uvidíš"..On mi to řek, aniž by viděl jedinou mojí fotku..Já nevim..Nevim vůbec nic
Konec keců, nemá to význam..Za chyby se omlouvam..
Můžu se pochlubit?